Březen 2013

Oddělovače // Barevné puntíky.

16. března 2013 v 13:52 | ♥ Véronique. ツ |  Oddělovače
Ahojky:) Tak vám přináším po delší době nějaké oddělovače ;)
Snad se budou líbit a někomu i hodit :)
_________________________________________

© Miss-Veronique.blog.cz
Počet: 11


*From my diary ~ 9.3.2013 [Yeah, Saturday!]

9. března 2013 v 10:07 | ♥ Véronique. ツ |  Zápisky jedné středoškolačky.

Čauky ! ^^

Tak zase po delší době píšu. V týdnu nemám skoro vůbec čas -_- Samý testy pořád.. děs!
Včera jsem se taky neozvala.. byla jsem už mrtvá - po tom týdnu a brzkém vstávání a ještě jsem měla trénink v baletním zrcadlovém sále. Viz foto :D

Dneska plánuju zmixovat hudbu na přání, zkouknout pár filmů, na které se celý týden těším, ale nebyl čas:D A když to stihnu, tak přidám nějakou grafiku :) Jakou byste třeba chtěli? ;)

Vyjádřete se v komentářích, díky ;)

With love

♥ Véronique. ツ

Write something, please ;)

*From my diary ~ 4.3.2013 [Boring, very boring!]

4. března 2013 v 19:18 | ♥ Véronique. ツ |  Zápisky jedné středoškolačky.
540901_600099283351246_1129075962_n_large

Hi guys! ツ

Jak jde život?
Dnešek byl celkem v pohodě. Ve škole jsme měli jen 5 hodin - ale děsná nuda -_- Ale tak 4 hodiny odpadly, nestěžuju si :D Trolol. ;D Po příchodu domů jsem uklízela (na mě docela zvláštní věc ;D).. zbytek odpoledne jsem byla jak jinak než na kompu :D Mám dost práce jako! :D Samý objednávky jak na grafiku, tak na střih hudby, videí a tak. Takže občas se mi stává, že nestíhám.. :D No nic, nechám toho kecání nesmyslů do prázdna. Teď už bych se asi fakt měla jít mrknout na tu angličtinu (:D).. stejně vim, že se k tomu nejspíš nedostanu, ale tak co.. snaha se cení, ne? :))) Dneska už asi nic nepřidám.. v osm hodin si dřepnu k televizi a už se nehnu -_- :D Celkově jsem dneska tak utahaná.. i když nevim z čeho ;D Tak já letim, pokusim se vám ozvat zítra, ale nic neslibuju - přijdu domů v půl osmé. Takže to taky grafiky moc nestihnu, ale zkusim sesmolit nějaký módní článek ;)
pic.

With love ♥ Véronique. ツ

# Na přání [o-139] - [o-151]

1. března 2013 v 18:00 | ♥ Véronique. ツ |  # Na přání
Čauves, přidávám vám sem na ukázku několik layoutů na přání, kterými jsem se poslední dobou zabývala a nebyl čas na nic jiného ;) Některé jsou více povedené, některé méně.. doufám, že se vám alespoň nějaký líbí :)

Kliknutím na obrázek zobrazíš layout ;)
With love

♥ Véronique. ツ

Write something, please ;)

10 důvodů, proč nemá tvůj blog dostatek návštěvníků!

1. března 2013 v 10:10 | ♥ Véronique. ツ |  Rady, tipy

1. Tvůj blog není zařazen do katalogu

Založil/a sis blog, ale nezařadila jsi ho do žádně kategorie? To je chyba! Zařazením blogu do kategorie tě může najít více návštěvníků. Jak to udělat? Jdi do nastavení - obecné údaje a v položce typ blogu si vyber ;) Měla by to být kategorie, která co nejvíce vystihuje tvůj blog:) Pokud je tam více kategorií, do které by tvůj blog šel zařadit, vyber tu nejvíce vhodnou ;) Na výběr máš z následujících kategorií: Art a design, Deníček, Fanblog, Fotografie, Hobby, Hudba, Internet a hry, Krása a móda, Kultura, Literatura, Politika a společnost, Rodina, Světoběžník, Vaření a víno, Zvířata. Myslím si, že jsou to velmi zajímavé kategorie ;) Určitě si vybereš! :)