Říjen 2013

ANKETA: Jakou máš barvu vlasů?

31. října 2013 v 17:30 | ♥ Véronique. ツ |  Účesy

HLASUJ V ANKETĚ POD ČLÁNKEM! ;)

↓ ↓ ↓


Tip pro tvůj pokoj: Dekorativní nálepky na zeď.

30. října 2013 v 12:50 | ♥ Véronique. ツ |  Rady, tipy

Tip pro tvůj pokoj: Dekorativní nálepky na zeď.

Mám pro vás tip, jak si vyzdobit pokoj. Většina z vás už to jistě zná. V lednu se stěhujeme a budu si zařizovat nový pokojík. Rozhodně tam nebudou chybět dekorativní nálepky na zeď ;)

Například na slevomat.cz můžete najít výhodné ceny za tyto nálepky. Nedávno jsem tam viděla akci z 1200,- na 200,- .. takových slev je tam hned několik, stačí vyhlídnout tu správnou :)
Níže si můžete prohlédnout nějaké ukázky.

Velké dekorativní nálepky na zeď

~ Nový layout * 28/10/13 ~

28. října 2013 v 17:46 | ♥ Véronique. ツ |  Layouty blogu

Tak tu máme změnu blogu. Nyní se budu soustředit hlavně na módu a grafiku ;) S tímto novým zaměřením přichází i nový layout. Doufám, že se vám tu bude líbit a budete se sem rádi vracet ;) V menu můžete navrhnout své nápady na články. Tento blog netvořím jen já, ale i vy! Bude tu speciální rubrika, kterou si budete tvořit vy.. :) Těsím se na spolupráci. Více info ještě upřesním.
Doba výroby: 3 hodiny
Od: 28.10.2013
Výrobce:
Spokojenost: 95 %
With love

♥ Véronique. ツ

Write something, please ;)


Téma týdne: Volby

28. října 2013 v 14:39 | ♥ Véronique. ツ |  Téma týdne
Naše škola je přihlášena do soutěže: ,,Studenti čtou a píší noviny - MF DNES". Tématem v prvním kole byly právě volby - přesněji: Volby jako základ právního státu. Vybrala jsem si podotázku: Co by Vám měla politická strana nabídnout, abyste jí dali hlas? Tak se chci s vámi podělit o můj názor ;)


,,Stále váháte nad tím, která politická strana je ta pravá? Co by měla vlastně nabídnout, aby získala náš hlas? Nejprve uvedu, že nejsem žádný politický odborník, ale pouze člověk, který čte noviny a sleduje televizi, kde se o politice dnes a denně mluví. Určitě by měla nabízet kvalitní ekonomický program. Ale která strana to dnes nabízí, že? Dlouho jsem se domnívala, že do politiky mají povolen přístup jen ti nejvzdělanější a nejschopnější. Také jsem nepochybovala o tom, že členové politických stran a především pak ti, kteří zastávají funkce nejvyšší, dosahují nejen vysokého vzdělání, ale také to jsou do jisté míry vlastenci hájící zájmy celého národa, že se vyznají stejně dobře v politice světové jako ve své vlastní. Ale postupem času jsem začala i já chápat, že politici jsou nemravní a vypočítaví kariéristé. Říká se, jací politikové, taková společnost. Pokud toto tvrzení platí, pak bychom se měli všichni stydět. Správná politická strana by měla hájit zájmy celého národa, finanční prostředky investovat do potřebných institucí - do zdravotnictví, školství apod. Pokud by naši "zákonodárci" chtěli být úspěšní a oblíbení mezi obyčejnými lidmi, měli by se nad svým chováním a vystupováním hodně zamyslet a začít neprodleně řešit otázky týkající se života lidí v tomto státě.''

~Véronique.


ČTĚTE: Plánované změny blogu! ;)

17. října 2013 v 20:37 | ♥ Véronique. ツ |  Zápisky jedné středoškolačky.
Čauky, po měsíci opět zdravím. Moc se omlouvám, ale neměla jsem vůbec čas. :( Nezapomněla jsem na vás, jen toho mám poslední dobou hodně. Na začátku října jsem byla v Norsku na Mistrovství Evropy :) Bylo tam krásně. Hned bych se vrátila a žila tam ^^ .. teď mi začínají i tréninky na novou sezonu - kvůli zranění jsem nemohla moc trénovat. Do toho jsem i trenérka a choreografka, takže nemám na starost jen sebe, ale i malé holky, které připravuji na mistrovství republiky. Do toho škola, viďte. Toho bylo, je a bude vždycky hodně.. -_- Co je u mě nového? Jsem ostříhaná :'( .. chodím do tanečních - příští týden máme první prodlouženou ;) .. Takže jeden večer v týdnu je taky v tahu :D Zítra mám hodně práce s mixováním hudby - na novou sezonu. V sobotu jedu v 5 hodin ráno -_- do Poděbrad na schůzi vedoucích a porotců. Budou se projednávat nová pravidla a novinky ze světa twirlingu. Přijedu večer. V neděli ráno mám trénink a odpoledne padne na učení - v pondělí píšem snad zas ze všeho. Ovšem nejhorší jsou předměty, kde budeme mít první známku a zřejmě na dlouhou dobu taky poslední. Takže to je docela důležitý :X Ale pokusím se, to tu trochu zprovoznit.

Taky vám přináším kromě mých výlevů srdce za poslední měsíc NÁVRH!
Poslední dobou mě více a více zajímá svět módy (pochopitelně každou dívku). Napadlo mě, což takhle tento blog zaměřit na módu a vše, co k ní patří. Našli byste tady různé video i foto návody, různé tipy, fotky, outfity, aj. Mohli bychom zde vytvořit i rubriku, do které budete přispívat vy, návštěvníci. Bude to vlastně jako by vaše rubrika. Také tu budou různé módní soutěže. A co grafika? Nebojte, od té určitě neutíkám ( jednou se jí chci živit :D ).. každý ?pátek? večer by zde byly tzv. dýchánky nad grafikou.. Vždy bych přidávala nejnovější nejrůznější grafiku. Otevřela bych třeba na víkendy objednávku layoutů. Prostě by se to tu trochu hýbalo.

CO VY NA TO? SOUHLASÍTE? JESTLI MÁTE NĚJAKÝ NÁPAD ČI PŘIPOMÍNKU, SEM S NÍ!
BUDU JEN RÁDA :)

Chci, abyste byli spokojeni jak vy, tak já! A když budete spokojení vy, budu i já ;)

~Véronique.