Novoroční deník - zamyšlení nad uplynulým rokem 2013.

31. prosince 2013 v 22:00 | ♥ Véronique. ツ |  Zápisky jedné středoškolačky.
Upozornění: Trochu sloh, třeba se bude chtít někomu začíst :D

2013

Máme zde poslední den v roce 2013 a na dveře klepe již další rok. Mayové se zřejmě obrací v hrobech, protože jsme dnes měli být už přes rok všichni mrtví. Ale, život jde dál a utíká rychleji a rychleji. Když se tak zamyslím nad uplynulým rokem, "13" bude zřejmě mé šťastné číslo. Zřejmě také proto, že jsem se třináctého narodila, nevím :) Rok 2013 byl plný zkušeností, skvělých ale i špatných zážitků. Jako jsem nikdy neměla žádné zranění nebo úraz, letos se mě statečně držely - vždy to přišlo v období soutěží. Ale poprala jsem se s tím a šla dál. Rok jsem nastartovala vydařeným Silvestrem, dva týdny na to jsem oslavila šestnácté narozeniny, stala jsem se Mistryní České republiky (zde jsem se také bohužel zranila, ale i tak jsem to zvládla) a vybojovala jsem postup na Mistrovství Evropy do Amsterdamu. Poznala jsem uličky Amsterdamu a rovněž jeho zvláštně zdobené budovy. Je to krásné město, hlavně asi v létě. Po návratu do Čech uplynulo pár dní a čekala mne další soutěž - tentokrát jsem se stala Mistryní Čech, Mistryní Oblasti, Mistryní ČR, II.Vicemistryní Čech. Byl zde červen. Uzavírání klasifikace a úspěšné dokončení prvního ročníku gymnázia.Čekaly nás dlouhé dvouměsíční prázdniny slibující slunné počasí. Hned na přelomu června/července jsem se vydala na 14 dní se svojí rodinkou a přáteli na chorvatské ostrovy a poloostrovy. Zapsala jsem si na svůj seznam navštívených míst teda další krásná místa. V sprnu jsem se setkala s Luckou Bílou na autogramiádě u nás, v Českých Budějovicích. Na konci prázdnin mne čekala po dlouhé době další soutěž - Evropský pohár v Karlových Varech. Obdržela jsem dvakrát druhé a jednou první místo. Zde mne potkal další úraz. Říkala jsem si, že ten rok už je snad prokletý!


V září jsem nastoupila do druhého ročníku gymnázia. Dohrabala jsem se i do tanečních kurzů, kam jsme chodili s mojí třídou :) Byla to sranda, mám hodně zážitků a zkušeností :D Věneček jsme měli 18.listopadu. Předtím jsem se ještě vydala na dloouhou cestu do Norska na Mistrovství Evropy. Byla to moje doposud nejúspěšnějí soutěž. Dvakrát titul Vicemistryně Evropy. V sólové disciplíně jsem měla úplně stejný počet bodů jako vítězka (musela rozhodnout nějaká kravina), což mne trochu mrzelo, ale i tak to byl obrovský úspěch!


Na přelomu října a listopadu jsem si splnila můj sen. Navštívila jsem na 5 dní Paříž v rámci zájezdu naší školy! ♥ Čekala jsem, že to bude pecka, ale Paříž mi vyrazila dech. Nemusím zde vypisovat krásu Eiffelovky, Vítězného oblouku, hlavní třídy Champs-Elysées, Notre-Damme de Paris, Louvru, Versailles, La Defénse a kouzla Montmartru - Moulin Rouge, Bazilika Sacré-Cœur. Prostě jedním slovem NÁDHERA. Přivezla jsem si snad milion fotek. S kamarádkou jsme se rozhodly, že po maturitě se sem alespoň na měsíc - dva vrátíme :) Chtěla bych tu žít, cítila jsem se zde opravdu šťastná, všechny problémy byly daleko. A navíc jsme chytli ještě parádní počasí! Nu.. byl tu prosinec. Měsíc rok od roku slunečnější :)) Po Mikuláši se nepřetržitě blížily Vánoce a s nimi blázinec okolo shánění dárků. Musím uznat, že letos jsem sehnala a hned zabalila dárky rekordně rychle :D 20. prosince jsme měli školní "Vánoční akademii" na Malé scéně. Každá třída měla předvést 1 vystoupení - před celou školou (všemi žáky a profesory). Moje třída vybrala mě a twirling :) Mám velké štěstí, že mám tak skvělou třídu!! :') ^.^ Po mém vystoupení mne dojali. Přišli ke mně, popřáli mi, poděkovali za reprezentaci třídy a předali mi nádhernou kytku v květináči, na kterou se složili a bonboniéru :) ♥


A mohly začít vánoční svátky, jeden velký dárek už jsem dostala :) Na základce jsem se bohužel potýkala spíš se závistí a nebylo mi moc nejlépe, když mě po úspěchu někdo srazil "nechtěně" ze schodů. Ona totiž moje třídní to strašně prožívala a řekla to ve třídě. To ale nebylo dobře, mohla jsem snad za to? Rozhodně jsem se nechlubila. No, ale to je už minulost :) Na základku bych se už nevrátila, jsem ráda, že jsem zvolila školu, jakou jsem zvolila.

Vánoce letos byly napjaté, přesto jsem s dárky maximálně spokojená, nečekala jsem jich ani tolik, protože se v lednu stěhujeme a zařizuji si nový pokoj :) Pak ještě ohledně toho písnu. Takže když to shrnu, rok 2013 byl nakonec skvělý rok, přestože jsem ztratila nějaké hodně dobré přátele, tak jsem i spoustu skvělých přátel našla a jsem ráda, že je mám! ♥ Nevím, co bych bez nich dělala :) Doufám, že rok 2014 bude lepší než ten předchozí nebo alespoň stejný.

Rok 2014 může začít!

VŠEM VÁM PŘEJI KRÁSNÝ ZBYTEK SILVESTRA,
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2014, DO KTERÉHO VSTUPTE PRAVOU NOHOU! :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl pro vás rok 2013 dobrým rokem?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama