Zápisky jedné středoškolačky.

Nový začátek.

15. března 2014 v 20:54 | ♥ Véronique. ツ
Čauky, čauky!

EDIT [8.5.2014]: ADRESA NOVÉHO WEBU = http://brunettes-diary.blogspot.cz


Mám pro vás novinku. Přesouvám se na jiný blog. Konkrétně na blogspot. Důvody? Něco mi tu chybí, nevím co, nevím jak to popsat, ale prostě a jednoduše, blogspot mi začal vyhovovat více. Tento blog zatím rušit nebudu, třeba ještě polevím a někdy se zase vrátím. Každopádně, kdo chcete novou adresu blogu, napište mi na mail - kadlecova.veronika1@seznam.cz a já vám ji ráda řeknu.

Na novém webu najdete poznámky z mých cest, života, školy, soutěží, tréninků a určitě tam najdete spousta fotografií a videí.
Budu přidávat i různé módní návrhy, tipy na výlety, zkrátka cokoliv.

Ptáte se co grafika? Nebojte, s grafikou nekončím, vzhledem k tomu, že se jí chci jednou živit. Mé grafické práce najdete buď zde -> http://kadlecovaveronika1.wix.com/veroniquegraphic (upozornění: toto není nový web) a sem tam nějakou na mém novém webu, o jehož adresu si můžete napsat, nechci jí zveřejňovat. ;)

Je to velká změna, neříkám, že se mi po blogu nebude stýskat.. Určitě jste si ale všimli, že jsem zas tak aktivní nebyla.

Tak se mějte fajn. Ne, nechci se loučit! Uvidíme se přece na mém novém webu! :) Tak klidně pište. Těším se na vás! :* ♥

Heaven 17.

13. ledna 2014 v 14:10 | ♥ Véronique. ツ

POSLEDNÍ "DĚTSKÉ" NAROZENINY.

HEAVEN 17.

Cítím se ještě víc staře než loniě devatenáct. A pak na dlouhou chvíli -cet. Fuj! Bohužel, letos nějakou mega párty pořádat nebudu, protože se stěhujeme a dům je překopaný. Takže oslavím jen tak s rodinkou a o víkendu půjdem zapařit někam s kámošema. Ale příští rok, už fakt slibuju! .. udělám párty! Přeci jen plnoletost se musí oslavit ;D Jestli víte, co myslím :D
A co si přeju? Uvítala bych nový foťáček Nikon D3200, ale jelikož se stěhujeme, tak vím, že velkým dárkem bude nový pokoj v novém domě a s vybavením, jak jsem si ho já navrhla. Takže, loňský sen se mi splnil ^^ Tak foťáček třeba příští rok :) V dubnu se naše škola chystá do Říma♥, takže to bych taky moc ráda jela. Hlavní je ale zdraví, kterého člověk nikdy nemá dost. Já mám problémy s nohou a doufám, že už se to spraví. Za necelé tři týdny mám mistrovství republiky, tak snad budu fit. To si teď asi nejvíce přeji ;)

13.1.1997 - 14:10
Nejvíc mě štve, že si svůj den ani neužiju, protože teď máme jeden test za druhým a učení je fakt hodně :( Ale zítra jdeme s mamkou na nákupy.. udělat si radost.. Proč ne žejo :D ;)
Jinak.. jaké byly minulé 16.narozeniny? ;) Mrkni.
Zase o rok starší. To je děs :D

~Véronique ♥

#Novoroční předsevzetí 2014.

3. ledna 2014 v 16:35 | ♥ Véronique. ツ

.3.ledna 2014...........................................................................

Čauky! :)
Psali jste mi, abych zveřejnila článek o mých novoročních předsevzetích.
Myslela jsem, že vás to nebude zajímat, ale chtěli jste to, tak tedy píšu :)

Untitled

Klikni na celý článek ↓

New life: 2014

1. ledna 2014 v 9:30 | ♥ Véronique. ツ

.1.ledna 2014..........................................................................


Zdravím!


Tak a je to tady. Rok 2014. Nevím jak vám, ale mně přijde, že ten rok strašně rychle utekl.
No, výlevy srdce na rok 2013 jsem vám psala tady.

A co Silvestr? Jak jste si užili, kde, s kým jste slavili? ;)
Já jsem byla s kamarády v kině na Paranormal Activity: The Marked Ones / Prokletí. Řeknu vám, totální kravina. Nedoporučuji! -_- Ale i tak jsme si ten večer užili. Pak jsem slavila taky s rodinkou.
Vidím to tak, že si ještě půjdu lehnout o.O :D


No a máme tu nový rok a s ním řada z nás i svá novoroční předsevzetí :D
Já jich taky pár mám, ale asi vás nebudou zajímat, tak to sem ani psát nebudu.
Ale vy se můžete pochlubit ;) !

Všem vám ještě jednou přeji krásný a šťastný nový rok 2014! :)
A nezapomeňte. Jak na nový rok, tak po celý rok. Kdo máte dnes k obědu čočku? :) :)

~ Véronique ♥

Novoroční deník - zamyšlení nad uplynulým rokem 2013.

31. prosince 2013 v 22:00 | ♥ Véronique. ツ
Upozornění: Trochu sloh, třeba se bude chtít někomu začíst :D

2013

Máme zde poslední den v roce 2013 a na dveře klepe již další rok. Mayové se zřejmě obrací v hrobech, protože jsme dnes měli být už přes rok všichni mrtví. Ale, život jde dál a utíká rychleji a rychleji. Když se tak zamyslím nad uplynulým rokem, "13" bude zřejmě mé šťastné číslo. Zřejmě také proto, že jsem se třináctého narodila, nevím :) Rok 2013 byl plný zkušeností, skvělých ale i špatných zážitků. Jako jsem nikdy neměla žádné zranění nebo úraz, letos se mě statečně držely - vždy to přišlo v období soutěží. Ale poprala jsem se s tím a šla dál. Rok jsem nastartovala vydařeným Silvestrem, dva týdny na to jsem oslavila šestnácté narozeniny, stala jsem se Mistryní České republiky (zde jsem se také bohužel zranila, ale i tak jsem to zvládla) a vybojovala jsem postup na Mistrovství Evropy do Amsterdamu. Poznala jsem uličky Amsterdamu a rovněž jeho zvláštně zdobené budovy. Je to krásné město, hlavně asi v létě. Po návratu do Čech uplynulo pár dní a čekala mne další soutěž - tentokrát jsem se stala Mistryní Čech, Mistryní Oblasti, Mistryní ČR, II.Vicemistryní Čech. Byl zde červen. Uzavírání klasifikace a úspěšné dokončení prvního ročníku gymnázia.Čekaly nás dlouhé dvouměsíční prázdniny slibující slunné počasí. Hned na přelomu června/července jsem se vydala na 14 dní se svojí rodinkou a přáteli na chorvatské ostrovy a poloostrovy. Zapsala jsem si na svůj seznam navštívených míst teda další krásná místa. V sprnu jsem se setkala s Luckou Bílou na autogramiádě u nás, v Českých Budějovicích. Na konci prázdnin mne čekala po dlouhé době další soutěž - Evropský pohár v Karlových Varech. Obdržela jsem dvakrát druhé a jednou první místo. Zde mne potkal další úraz. Říkala jsem si, že ten rok už je snad prokletý!


V září jsem nastoupila do druhého ročníku gymnázia. Dohrabala jsem se i do tanečních kurzů, kam jsme chodili s mojí třídou :) Byla to sranda, mám hodně zážitků a zkušeností :D Věneček jsme měli 18.listopadu. Předtím jsem se ještě vydala na dloouhou cestu do Norska na Mistrovství Evropy. Byla to moje doposud nejúspěšnějí soutěž. Dvakrát titul Vicemistryně Evropy. V sólové disciplíně jsem měla úplně stejný počet bodů jako vítězka (musela rozhodnout nějaká kravina), což mne trochu mrzelo, ale i tak to byl obrovský úspěch!


Na přelomu října a listopadu jsem si splnila můj sen. Navštívila jsem na 5 dní Paříž v rámci zájezdu naší školy! ♥ Čekala jsem, že to bude pecka, ale Paříž mi vyrazila dech. Nemusím zde vypisovat krásu Eiffelovky, Vítězného oblouku, hlavní třídy Champs-Elysées, Notre-Damme de Paris, Louvru, Versailles, La Defénse a kouzla Montmartru - Moulin Rouge, Bazilika Sacré-Cœur. Prostě jedním slovem NÁDHERA. Přivezla jsem si snad milion fotek. S kamarádkou jsme se rozhodly, že po maturitě se sem alespoň na měsíc - dva vrátíme :) Chtěla bych tu žít, cítila jsem se zde opravdu šťastná, všechny problémy byly daleko. A navíc jsme chytli ještě parádní počasí! Nu.. byl tu prosinec. Měsíc rok od roku slunečnější :)) Po Mikuláši se nepřetržitě blížily Vánoce a s nimi blázinec okolo shánění dárků. Musím uznat, že letos jsem sehnala a hned zabalila dárky rekordně rychle :D 20. prosince jsme měli školní "Vánoční akademii" na Malé scéně. Každá třída měla předvést 1 vystoupení - před celou školou (všemi žáky a profesory). Moje třída vybrala mě a twirling :) Mám velké štěstí, že mám tak skvělou třídu!! :') ^.^ Po mém vystoupení mne dojali. Přišli ke mně, popřáli mi, poděkovali za reprezentaci třídy a předali mi nádhernou kytku v květináči, na kterou se složili a bonboniéru :) ♥


A mohly začít vánoční svátky, jeden velký dárek už jsem dostala :) Na základce jsem se bohužel potýkala spíš se závistí a nebylo mi moc nejlépe, když mě po úspěchu někdo srazil "nechtěně" ze schodů. Ona totiž moje třídní to strašně prožívala a řekla to ve třídě. To ale nebylo dobře, mohla jsem snad za to? Rozhodně jsem se nechlubila. No, ale to je už minulost :) Na základku bych se už nevrátila, jsem ráda, že jsem zvolila školu, jakou jsem zvolila.

Vánoce letos byly napjaté, přesto jsem s dárky maximálně spokojená, nečekala jsem jich ani tolik, protože se v lednu stěhujeme a zařizuji si nový pokoj :) Pak ještě ohledně toho písnu. Takže když to shrnu, rok 2013 byl nakonec skvělý rok, přestože jsem ztratila nějaké hodně dobré přátele, tak jsem i spoustu skvělých přátel našla a jsem ráda, že je mám! ♥ Nevím, co bych bez nich dělala :) Doufám, že rok 2014 bude lepší než ten předchozí nebo alespoň stejný.

Rok 2014 může začít!

VŠEM VÁM PŘEJI KRÁSNÝ ZBYTEK SILVESTRA,
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2014, DO KTERÉHO VSTUPTE PRAVOU NOHOU! :)

Co jsem letos našla pod stromečkem?

25. prosince 2013 v 22:05 | ♥ Véronique. ツ

.Středa, 25.prosince 2013......................................................................

Čauky všichni!

Tak se pochlubte, copak jste letos dostali k Vánocům vy?
Já jsem spokojená, ani jsem nečekala tolik dárků ♥ :)
Co jsem dostala já? Přečtěte si v celém článku! ;)

ČTĚTE: Plánované změny blogu! ;)

17. října 2013 v 20:37 | ♥ Véronique. ツ
Čauky, po měsíci opět zdravím. Moc se omlouvám, ale neměla jsem vůbec čas. :( Nezapomněla jsem na vás, jen toho mám poslední dobou hodně. Na začátku října jsem byla v Norsku na Mistrovství Evropy :) Bylo tam krásně. Hned bych se vrátila a žila tam ^^ .. teď mi začínají i tréninky na novou sezonu - kvůli zranění jsem nemohla moc trénovat. Do toho jsem i trenérka a choreografka, takže nemám na starost jen sebe, ale i malé holky, které připravuji na mistrovství republiky. Do toho škola, viďte. Toho bylo, je a bude vždycky hodně.. -_- Co je u mě nového? Jsem ostříhaná :'( .. chodím do tanečních - příští týden máme první prodlouženou ;) .. Takže jeden večer v týdnu je taky v tahu :D Zítra mám hodně práce s mixováním hudby - na novou sezonu. V sobotu jedu v 5 hodin ráno -_- do Poděbrad na schůzi vedoucích a porotců. Budou se projednávat nová pravidla a novinky ze světa twirlingu. Přijedu večer. V neděli ráno mám trénink a odpoledne padne na učení - v pondělí píšem snad zas ze všeho. Ovšem nejhorší jsou předměty, kde budeme mít první známku a zřejmě na dlouhou dobu taky poslední. Takže to je docela důležitý :X Ale pokusím se, to tu trochu zprovoznit.

Taky vám přináším kromě mých výlevů srdce za poslední měsíc NÁVRH!
Poslední dobou mě více a více zajímá svět módy (pochopitelně každou dívku). Napadlo mě, což takhle tento blog zaměřit na módu a vše, co k ní patří. Našli byste tady různé video i foto návody, různé tipy, fotky, outfity, aj. Mohli bychom zde vytvořit i rubriku, do které budete přispívat vy, návštěvníci. Bude to vlastně jako by vaše rubrika. Také tu budou různé módní soutěže. A co grafika? Nebojte, od té určitě neutíkám ( jednou se jí chci živit :D ).. každý ?pátek? večer by zde byly tzv. dýchánky nad grafikou.. Vždy bych přidávala nejnovější nejrůznější grafiku. Otevřela bych třeba na víkendy objednávku layoutů. Prostě by se to tu trochu hýbalo.

CO VY NA TO? SOUHLASÍTE? JESTLI MÁTE NĚJAKÝ NÁPAD ČI PŘIPOMÍNKU, SEM S NÍ!
BUDU JEN RÁDA :)

Chci, abyste byli spokojeni jak vy, tak já! A když budete spokojení vy, budu i já ;)

~Véronique.

#Instagram photos ~ 9.9.2013

9. září 2013 v 8:43 | ♥ Véronique. ツČaudy! ;)*

Tak jak jde život? Co máte dneska v plánu? Po škole samozřejmě :P No jooo.. já jdu do školy až ve středu. Byla jsem tam jen první den na jednu hodinu :D Naše třída totiž jela na biologicko-zeměpisnou exkurzi do Julských Alp. Docela hodně lidí nejelo, což mě překvapilo. Ale já si místo toho vybrala Paříž, která by se kryla, ale nakonec to padlo :/ Takže jsem nejela nikam. Ale tak co :D Prodloužený prázdniny. Dneska je hnusně. V noci pršelo a teď je všude mokro. Musím chvíli počkat, protože jsem chtěla jet na kole k doktorce. Kvůli alergii.. už trpím docela dlouho. A v létě jsem tam zajít nemohla, protože v sezóně by mě nevzali. Jinak dneska plánuju flákačku doma, musím taky objednat pár učebnic, šaty do tanečních (později přidám článek) a trochu uklidit ;)

Jo a pro ty, kteří mě ještě nemají na Instagramu -> http://instagram.com/twirlveronique ;) 💋

Instagram

Tak se mějte krásně a přežijte to ve škole! :)

~Véronique.

Tell me your ideas, please ;)

1. srpna 2013 v 21:11 | ♥ Véronique. ツ

Čauky ;) Nějak nevím, co přidávat. Jako měla bych co, ale chci se přizpůsobit vám, aby to někdo četl :) Dělám blog pro vás a chci, aby se vám tu co nejvíce líbilo a vraceli se sem kvůli zajímavým článkům - ať už je to grafika, módní tipy, návody, recepty, cokoliv vás napadne.

Budu ráda, za jakékoliv návrhy a připomínky ke zlepšení! :) Budou tak spokojeny obě strany ;) Díky moc.

Těším se na vaše návrhy! :*

DÍKY


~ Véronique ;)*

I'm back, my friends ♥ [Croatia]

16. července 2013 v 21:47 | ♥ Véronique. ツ
Ahojky! ;)


Tak v neděli jsme přijeli po dvou týdnech dovolené z Chorvatska.
No.. bylo to parádní. ♥ Mám mnoho mnoho zážitků ;)

Chtěla jsem vám napsat dřív, ale v pondělí jsem se k noťasu nedostala a dneska jsem celý krásný slunečný den strávila v nemocnici v Jihlavě - u prababičky a bratrance.. :/ Život je nespravedlivý. Naše rodina má letos smůlu :(

No nic.. nebudu si to dále vylévat srdce.
Mám rozdělaný layout, tak doufám, že zítra už ho dodělám.
Chtěla bych ho do pátka nastavit se vším všudy ;)

Tak se zatím mějte, letím na film, trochu přijít na jiné myšlenky dnes.

Ps.: Můžete hlasovat v anketě ;)

Pa :*

Véronique.

Holidays - Croatia ^^ ♥

28. června 2013 v 18:30 | ♥ Véronique. ツ
Untitled

Ahoj Ahoj!

Tak konečně nám začaly prázdniny a já už se budu moci snad věnovat blogu! :*
Jen dnes odjíždím na 14 dní na dovolenou do Chorvatska - vracím se 13.7. ;)
Pak slibuji, že tu bude nový layout a rozjedem to tu :D

Jinak co vy a vysvědčení?
Já jsem spokojená..

Tak se mějte krásně.. snad se vám neutopím nebo mě nesežere žralok ;D


Zdraví

Veronique.

Oznámení.

26. května 2013 v 21:24 | ♥ Véronique. ツ

icon

Čauky,

jelikož mi několik lidí píše, jestli umím layouty a zda bych jim layout udělala, tak vám chci jen něco oznámit.
Layouty jsem nepřestala dělat, ani na vás nezapomínám, ale poslední dobou toho mám fakt hodně a na blog mi zbývá minimum mého volného času. A já neumím layout odbýt třeba za 20 minut. Na 1 layout potřebuju minimálně 1-2 hodiny.. kolikrát i víc. Prostě si s tím musím vyhrát a doladit detaily :D Nojo.. jsem detailista ;D Ale na tohle mi prostě čas nezbývá. Mám teď navíc ještě období soutěží - sezona vrcholí a makám každý den - den co den strávím v tělocvičně a když už se dostanu domů, tak čas padne na učení - škola teď taky vrcholí.. samé důležité testy. Tak abych se dostala k tomu, co vám hlavně chci říct - OBJEDNÁVKA LAYOUTŮ bude opět zprovozněna po mém návratu z dovolené 15.července 2013!!! Objednávat si můžete samozřejmě dřív, ale k objednávce sednu a začnu na ní pracovat nejdříve toho 15.7. ;)

Díky za pochopení! Už se těším na prázdniny, až to tu zase ožije! ;D

desk, furniture, workstation icon
GRAFICE ZDAR! :D :-*

I'm back, my loves! ♥

7. dubna 2013 v 15:13 | ♥ Véronique. ツ

EUROPEAN CHAMPIONSHIP, AMSTERDAM 2013

Čauky, dlouuho jsem se neozvala. Moc se omlouvám, ale fakt nebyl vůbec čas.
Připravovala jsem se na mistrovství Evropy, které bylo v minulých dnech - 27.3.-31.3.
Bylo to fajn, akorát počasí bylo smutné. Myslím si, že v létě musí být Amsterdam nádherný.

Teď mám zase hodně testů, tak doufám, že se na blog dostanu..

Přidávám vám pár fotek, ať to tu není tak mrtvé ;)

♥ BATON TWIRLING ♥

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

... opět lampa:DWith love

Véronique.

*From my diary ~ 9.3.2013 [Yeah, Saturday!]

9. března 2013 v 10:07 | ♥ Véronique. ツ

Čauky ! ^^

Tak zase po delší době píšu. V týdnu nemám skoro vůbec čas -_- Samý testy pořád.. děs!
Včera jsem se taky neozvala.. byla jsem už mrtvá - po tom týdnu a brzkém vstávání a ještě jsem měla trénink v baletním zrcadlovém sále. Viz foto :D

Dneska plánuju zmixovat hudbu na přání, zkouknout pár filmů, na které se celý týden těším, ale nebyl čas:D A když to stihnu, tak přidám nějakou grafiku :) Jakou byste třeba chtěli? ;)

Vyjádřete se v komentářích, díky ;)

With love

♥ Véronique. ツ

Write something, please ;)

*From my diary ~ 4.3.2013 [Boring, very boring!]

4. března 2013 v 19:18 | ♥ Véronique. ツ
540901_600099283351246_1129075962_n_large

Hi guys! ツ

Jak jde život?
Dnešek byl celkem v pohodě. Ve škole jsme měli jen 5 hodin - ale děsná nuda -_- Ale tak 4 hodiny odpadly, nestěžuju si :D Trolol. ;D Po příchodu domů jsem uklízela (na mě docela zvláštní věc ;D).. zbytek odpoledne jsem byla jak jinak než na kompu :D Mám dost práce jako! :D Samý objednávky jak na grafiku, tak na střih hudby, videí a tak. Takže občas se mi stává, že nestíhám.. :D No nic, nechám toho kecání nesmyslů do prázdna. Teď už bych se asi fakt měla jít mrknout na tu angličtinu (:D).. stejně vim, že se k tomu nejspíš nedostanu, ale tak co.. snaha se cení, ne? :))) Dneska už asi nic nepřidám.. v osm hodin si dřepnu k televizi a už se nehnu -_- :D Celkově jsem dneska tak utahaná.. i když nevim z čeho ;D Tak já letim, pokusim se vám ozvat zítra, ale nic neslibuju - přijdu domů v půl osmé. Takže to taky grafiky moc nestihnu, ale zkusim sesmolit nějaký módní článek ;)
pic.

With love ♥ Véronique. ツ

*From my diary ~ 28.2.2013 [No school ^^]

28. února 2013 v 12:41 | ♥ Véronique. ツ

Hi guys! :*

Miluju svou mother :D Prej: ,,Musíš zítra do školy?" a já: ,,Nemusííííííííííím" :D:D Tak ještě aby ne, žejo;D
Takže si dneska válím šunky doma. A proč? Jak jsem vám včera psala, mám už doma bráchu z nemocnice a musím se o něj starat, nesmí být doma sám ;) A zítra taky nejdu, ptž nám ředitel dal volno, makali jsme celý týden, zatímco si třída užívá na lyžáku:D Takže POHODA! :D Ten pocit, když jdete do školy až v pondělí :D :P

Jinak k layoutům.. včera jsem to chtěla dodělat - nedodělala. Jednak na mě padla šílená únava a počítač jsem nemohla ani vidět a jednak jsem byla úplně bez nápadů.. přesto jsem 1 layout udělala, ale nevím no.. moc se mi nelíbí. :/ Dneska zkusím ještě poslední a pak už si dám od layoutů pauzu. Musím zase vyvětrat mozek :D

Kdo se nudíte, tak se kdyžtak mrkněte na má Facebook FOTO stránky ;) Můžete mě potěšit lajkem :)))
Během dneška tam budu postupně doplňovat fotky z mé procházky zasněženou Stromovkou :)
Takže zastihnout mě můžete tam, tak se klidně můžete ve zprávách na něco zeptat ;)
Jinak dneska bych ráda udělala nějakou grafiku už:) Tak čekejte ;)

↓↓↓ Klik na obrázek ↓↓↓

With love

♥ Véronique. ツ

Write something, please ;)

*From my diary ~ 27.2.2013 [Snow, snow and snow -_-]

27. února 2013 v 13:30 | ♥ Véronique. ツ

Ciao! :D


Jak jde život? :) U mě tenhle týden pohodička ^^ Naše třída je na lyžáku a nás zbylých 7 chodíme do školy.. no:D Chodíme na 9:00 a v 11:00 nás pouští domů, takže tak aby se neřeklo ;) V pondělí a úterý jsme třídili maturitní práce a roznášeli učitelům a sbírali podpisy:D Dneska jsme dostali práci školní knihovně. V 11 hodin nás pustili a šli jsme na oběd. Teď už si od 12ti hodin válím šunky doma;D Ještě naši přivezli bráchu z nemocnice, takže už žádný nervy:) Teď si pustím nějaký filmík, dám si sváču a mrknu na objednávku layoutů. Zbytek layoutů bych chtěla dodělat a pokud to stihnu, tak přidám k večeru ještě nějakou grafiku, uvidím ;)

Jinak jaké je u vás počasí? U nás pořád sněží :/ Už mi to leze na nervy.. denně jdu a pokaždý na mě něco kápne ze střechy:D .. grrrrrrr -_- Všude mokro.. prostě nasněží, roztaje, zmrzne a pořád dokola -_- Ať už tohle příšerný počasí skončí! Prosím!! :D Chci léto.. nebo aspoň jaro!

No nic, já letím, tak se mějte, čauky! ;)
With love

♥ Véronique. ツ

Write something, please ;)

*From my diary ~ 22.2.2013 [Yeah! It's friday!]

22. února 2013 v 19:00 | ♥ Véronique. ツ
Zdroj fotografie: www.weheartit.com

Čáhoj ;D

Jak se máte? ;) Dlouho jsem zase nepsala.. omlouvám se, ale bylo toho teď moc. Každý den samé testy -_-
A dneska je konečně pátek!! ♥ ^^ Zejtra se hezky prospim co nejdýl (snad ne jako každou sobotu do 7mi -_- :D).. a pak budu dělat grafiku.. v neděli mám trénink, ale taky bych tu měla být.. jinak naše třída jede zítra na lyže, ale já nejedu, takže se nemusíte bát, že bych byla neaktivní na blogu:)

snowman, winter icon
Nejede nás 7. Každý den budeme mít ve škole max. 3 hodiny a budeme třídit příjímačky a tak ;) Takže pohoda.. a když nám to půjde rychle, tak nás čtvrtek a pátek nechaj doma a nebudou počítat absenci (y) :) Super! :D

Tak teď už tu nebudu kecat nesmysly a jdu grafičit.. asi se pustím do nového layoutu.. tenhle je tu už dost dlouho a chce to změnu - o barevnou.. takže se zaměřím na nějaký jarní barvy ;) Co myslíte? NOVÝ LAY? Pište do komentářů. Díky ;)
With love

♥ Véronique. ツ

Write something, please ;) ↓

*From my diary ~ 31.1.2013 [The last January day.]

31. ledna 2013 v 21:08 | ♥ Véronique. ツ
558235-7-1359647996386_large

Čáááů :*

Jak se vede? Já skvěle :D .. Dneska mi začínají prázdniny! :') A máme je do 10.2.! :)
I'M HAPPY! :'D

Máme totiž spojené pololetní a jarní prázdniny.. máme to šouplý, protože pak v květnu budeme zase doma kvůli maturitám ;) V tenhle moment miluju naší školu! :D :)))


Jinak.. dlouho jsem nenapsala, za to se omlouvám, ale nějak jsem teď vůbec neměla čas.
O víkendu jsem měla mistrovství České republiky, odkud jsem si přivezla 2 zlaté a 1 bronzovou medaili a nominace na Mistrovství Evropy, které se koná 28.-31.března 2013 :) ! Byla to úžasná soutěž :') Sice se mi trochu porouchala noha, tak jsem to musela odtancovat s bolavým kotníkem, ale teď jím 2krát denně prášky, tak je to zatím v pořádku.
Snad to tak i zůstane! :)


No a co dnešní vysvědčení? ;) Jste spokojení?
Já docela na prd. Mám 8 dvojek.. ale vyznamenání mi uteklo o jednu blbou dvojku!! Z tý informatiky :( :/ Jsem strašně nasraná, že zrovna já musím mít z informatiky 2, takže mi to takhle blbě uteče :/ No co se dá dělat.. máknu v druhém pololetí ;) Doufám! :D Kdyžtak hlasujte v anketě ;)
Ale i tak, 8 dvojek v prváku si myslím, že je dobrý. Ještě ten přechod ze základky je nejhorší.

Takže teď, když jsou ty prázdniny (díky Bohu!), pokusím se být více aktivní na blogu ;)

Mějte se, pa :*
With love

♥ Véronique. ツ

Write something, please ;) ↓

*From my diary ~ 21.1.2013 [ Snowing a lot. ]

21. ledna 2013 v 17:54 | ♥ Véronique. ツ

Čauky ^^

Jakpak se máte? Omlouvám se, že jsem vám dlouho nenapsala.

Měla jsem mám toho teď moc do školy - uzavíračka známek, takže samé písemky a zkoušení.. a do toho mám denně tréninky a připravuji se na mistrovství České republiky, které se bude konat již tento víkend. Je to pro mě jedna z nejdůležitějších soutěží.

A jinak.. už jsem udělala asi 12 layoutů z objednávky a chybí mi asi ještě 4. Takže vydržte a pak sem dám článek se všemi layouty - náhledy. Tak pak můžete krizitovat ;) :D

Jo! A to jsem vám neřekla.. docela mě to sere! Budu mít asi 2 z IVT - z počítačů.. Já? :D Takovej maniak na kompy.. no comment. Zkusim to ještě nějak překecat ;) Snad se povede, držte palce :D

Tak zatím pa ;) Brzo napíšu :)
With love

♥ Véronique. ツ

Write something, please ;) ↓
 
 

Reklama